Wymiana podzielników kosztów ciepła

W związku z zakończeniem dopuszczalnego okresu użytkowania podzielników kosztów ciepła w zasobach LSM prowadzano jest wymiana tych urządzeń. Prosimy o udostępnianie Państwa mieszkań w tym celu i przypominamy, że niewyrażenie zgody na dokonanie wymiany wiąże się z finansowymi konsekwencjami.

Zgodnie z Regulaminem rozliczania kosztów ciepła dla ogrzewania lokali i podgrzewania wody wodociągowej w LSM odmowa montażu uzupełniającego podzielników przed rozpoczęciem następnego sezonu rozliczeniowego spowoduje, że odmawiający będzie zobowiązany do uregulowania odszkodowania na rzecz pozostałych użytkowników w obiekcie rozliczeniowym. Wysokość odszkodowania stanowi iloczyn najwyższego stwierdzonego dla lokalu w tym obiekcie rozliczeniowym wskazania ilości jednostek na 1 m² powierzchni użytkowej i powierzchni użytkowej lokalu powiększona o 200%.

Aby ustalić dogodny dla Państwa termin wymiany podzielników kosztów ciepła, prosimy o kontakt telefoniczny (wew. 125) lub mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

 

Powrót na górę