Reklama

Legnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa, jako wydawca kwartalnika „Elesemka” (wcześniej „Nowy Lokator LSM”), zaprasza Państwa do skorzystania z możliwości wykupienia przestrzeni reklamowej.

„Elesemka” trafia do ośmiu tysięcy mieszkań na terenie naszych osiedli, które usytuowane są w różnych częściach miasta. W tradycyjnej, papierowej wersji, jest dystrybuowana bezpośrednio do skrzynek pocztowych mieszkańców i jest publikacją czytaną, bo wypełnioną treściami dotyczącymi wszystkich mieszkańców Spółdzielni. Reklama w naszym kwartalniku to doskonała droga dotarcia również do tych osób, które na co dzień nie korzystają z nowych technologii i często, z racji wieku lub ograniczeń w poruszaniu się, nie mają szerokiego dostępu do informacji.

Koszt powierzchni reklamowej uzależniony jest od jej formatu i kształtuje się następująco:

  • A6 – 400 zł brutto
  • A5 – 800 zł brutto
  • A4 – 1600 zł brutto

Przy zakupie reklamy w czterech kolejnych numerach kwartalnika gwarantujemy 20% zniżki.

Informujemy, że istnieje również możliwość wykupienia reklamy na stronie internetowej  Spółdzielni www.legnickasm.pl.:

  • banner rotacyjny 1000x120 – 200 zł brutto za tydzień
  • panel boczny banner stały 260x180 – 100 zł brutto za tydzień

Przy zakupie reklamy na miesiąc gwarantujemy 20% zniżki.

Szczegółowe informacje udzielane są pod numerem telefonu 76 723 09 82 lub e-mail: elesemkaTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

  • Czytany 149 razy
Powrót na górę