Klub Seniora

To miejsce spotkań seniorów, którzy spędzają razem czas, rozwijając zainteresowania i poznając nowych ludzi. Uczestnictwo w spotkaniach ofiaruje poczucie jedności i przynależności do grupy oraz umożliwia realizację własnych pasji. Kopernikowy Klub Seniora to źródło niewyczerpanych inspiracji, ale również pole wymiany doświadczeń oraz poglądów.

Na spotkania Klubu Seniora w Spółdzielczym Domu Kultury „Kopernik” zapraszani są przedstawiciele różnych instytucji i zawodów, którzy opowiadając o swojej pracy, często podpowiadają rozwiązania dla trudnych sytuacji życiowych, z którymi stykają się seniorzy. Ponadto oferujemy również wspólne wyjścia do instytucji kultury na terenie miasta, co pozwala uniknąć oglądania filmu lub spektaklu w pojedynkę.

Nasz Klub Seniora to jednak przede wszystkim miejsce spotkań w miłej atmosferze, w dobrym towarzystwie i w pobliżu miejsca zamieszkania.

Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny.

Instruktor: Jowita Waszczyk

Informacje i zapisy: SDK „Kopernik” tel. 76 723 09 82, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Czytany 1682 razy
Powrót na górę