Aikido

AIKIDO DLA DZIECI

Na treningu przeważają formy zabawowe oraz ćwiczenia w parach lub grupach. Rozwijają one koordynację oraz uczą dzieci współpracy i szacunku do drugiej osoby.
Ponadto duży nacisk na treningach kładziony jest na łagodne wersje padów, które doskonale masują i wzmacniają cały kręgosłup i są doskonałą profilaktyką wszelkich skrzywień.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 45 minut.

 

AIKIDO DLA DOROSŁYCH

Aikido jest sztuką walki, która poprzez swoją specyfikę ma ogromnie pozytywny wpływ na ogólnie pojętą kondycję fizyczną i psychiczną uczestników.

Treningi mogą przebiegać zarówno w sposób dynamiczny- mający na celu wyrabiać kondycję i hart ducha, jak i bardziej statyczny – nastawiony na rozwój koordynacji i potrzebnych aikidoce odruchów czy nawyków motorycznych. Przygodę z aikido rozpoczyna nauka padów oraz prostych i bezpiecznych technik. W miarę postępów adepci przechodzą do coraz bardziej wymagających zadań i trudniejszych technik oraz ćwiczeń z bronią.

Znajdą tutaj dla siebie miejsce zarówno osoby, które szukają rekreacji i przyjemnej formy ruchu, jak i adepci, którzy chcą trochę „poszaleć”.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut.

 

Instruktorzy: ekipa Akademii Aikido Kobayashi

Informacje i zapisy: 792 431 493

 

  • Czytany 1563 razy
Powrót na górę