Gwiazda „Rancza” w SDK „Kopernik”

Spółdzielczy Dom Kultury „Kopernik” zaprasza na kolejne wydarzenie z cyklu „Miejsce ludzi i opowieści”. Gościem wrześniowego spotkania będzie Piotr Pręgowski – aktor znany przede wszystkim z roli Pietrka w serialu pt. „Ranczo”.

Kameralne spotkanie w SDK „Kopernik” z pewnością będzie okazją do wysłuchania anegdot nie tylko z prywatnego życia aktora, ale także z planów zdjęciowych, w których uczestniczył. Piotr Pręgowski opowie o swoich rolach w „Zmiennikach” i „Misiu”, ale chyba najchętniej publiczność wypyta go o serial „Ranczo”, który od dwunastu lat wciąż zdobywa nowych wielbicieli, również ze względu na postać przesympatycznego Pietrka, kreowanego właśnie przez niego.

Piotr Pręgowski to przede wszystkim ciepły i pełen dobrej energii człowiek, w którego towarzystwie nie można się nudzić. Obdarzony niezwykłą charyzmą i doskonałym poczuciem humoru aktor, bardzo szybko nawiązuje kontakt z publicznością. Ci, którzy mieli okazję go spotkać, mówią, że potrafi zbudować wokół siebie taką atmosferę, że nie sposób przestać się uśmiechać. Okazja, by się o tym przekonać, nadarzy się już 14 września w Spółdzielczym Domu Kultury „Kopernik”. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp wolny.

 

 

Ostatnio zmienianyczwartek, 13 wrzesień 2018 11:05
Powrót na górę