PRZYGODA Z PSZCZELARSTWEM w Klubie "Agatka"

ORYGINALNA PRZYGODA Z PSZCZELARSTWEM DLA DZIECI I DOROSŁYCH.

czyli LATAJĄCA PASIEKA EDUKACYJNO-WARSZTATOWA W KLUBIE „AGATKA

W legnickim Klubie Mieszkańców "Agatka" rusza nowy ciekawy cykl spotkań edukacyjnych i warsztatowych z tajemnicami i smakami prosto z ula.

Już 12.10.2018 piątkowe popołudnie i wieczór w "Agatce" należeć będzie do Tomasza Seledca – lidera lokalnego zrzeszenia pszczelarzy.

O godzinie 17.00 zapraszamy dzieci do pasjonujących studiów i działań klubowej „Akademii Przyjaciół Pszczół” W programie spotkań niezwykła edukacja i warsztaty . Wśród tematów znajdą się słodkie lekarstwa prosto z ula,właściwości różnych miodów, warsztaty zdrowych świeczek z wosku pszczelego, historie i tajemnice rodziny pszczelej , prace pasieczne. Na uczestników czekają pszczele souveniry i niezwykłe pamiątki spotkania.

Natomiast o godz. 18.00 dorosłych amatorów przygody z pszczelarstwem zaprosimy na spotkanie pełne specyficznych smaków i ciekawostek.

Wśród wielu : miodosytnictwo czyli tajniki przygotowań produktów na bazie miodów( degustacje, przepisy), apiterapia- lecznicze właściwości produktów pszczelich , miejskie pasieki , biologia pszczół, warsztaty.

 

Bliższe informacje i deklaracje uczestnictwa w spotkaniach w Klubie Mieszkańców

„ Agatka” , 59-220 Legnica ul. Artyleryjska 40 f , tel. 767230983

Powrót na górę