60-lecie LSM

W 2020 roku przypada jubileusz 60-lecia działalności Legnickiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Legnicy.

Pragniemy uczcić ten jubileusz w różnych formach. Szczególnie chcemy podziękować tym wszystkim osobom, które wniosły osobisty wkład w rozwój naszej Spółdzielni. Także chcemy podziękować organizacjom i instytucjom, które współpracowały przez wiele lat ze Spółdzielnią.

Został powołamy Zespół Organizacyjny Obchodów Jubileuszu 60-lecia Działalności LSM. Zespół ten przygotowuje program obchodów. Proponowana jest organizacja wielu imprez jubileuszowych przeznaczonych dla mieszkańców osiedli, które realizowane będą w ciągu całego 2020 roku.

Zespół Organizacyjny Obchodów Jubileuszu 60-lecia Działalności LSM zwraca się do Państwa z następującą prośbą:

W związku ze zbliżającym się jubileuszem Spółdzielni prosimy Państwa o nieodpłatne przekazanie lub udostępnienie (wypożyczenie) filmów, fotografii, dokumentów, starej prasy i innych publikacji, które w swojej treści mają związek z historią LSM, z rozwojem osiedli, ich infrastruktury i z organizacją życia w powstających nowych dzielnicach.

W wielu rodzinach na pewno znajdują się tego typu dokumenty. Prosimy otworzyć szuflady, gdzie mogą znajdować się stare fotografie i inne materiały i udostępnić nam te dokumenty obrazujące rozwój spółdzielczych osiedli.

Przekazane dokumenty będą wykorzystane do kompletowania materiałów o historii LSM.

Dokumenty można przekazać (lub udostępnić – wypożyczyć) do Działu Organizacyjno-Samorządowego LSM ul. Gwiezdna 8, pokój nr 112 Ip. – tel. 76-72-30-990 wew. 140 – e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Ostatnio zmienianyśroda, 03 październik 2018 09:06
Powrót na górę