Kalendarz wydarzeń

Teatr Seniora (Jowita Waszczyk)
Piątek 27 Marzec 2020, 01:00pm - 03:00pm
Odsłon : 5067
Utworzył Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Teatr młody duchem, czyli grupa teatralna dla Seniorów, to prężnie działająca grupa pasjonatów, skupiająca talenty teatralne, wokalne i taneczne.

Na zajęciach rozwijamy wrażliwość estetyczną, świadomość teatralną, aktywność twórczą oraz wyobraźnię. Gwarantujemy świetną zabawę oraz cenne doświadczenia.

Seniorzy sami tworzą scenariusze, szyją stroje i wykonują rekwizyty, co daje im poczucie, że wypracowany na zajęciach czas jest wykorzystany w pełni, a powstała sztuka jeste efektem pracy wszystkich uczestników sekcji.

Teatr Seniora współpracuje z różnymi placówkami na terenie miasta Legnicy, promując swoje umiejętności i prezentując przygotowany program. Ma on na swoim koncie wiele przedstawień m.in.: Opowieść wigilijną – czyli jak odnaleźć drogę do szczęścia na bazie teatru cieni, Małego Księcia, Jasełka Betlejemskie, Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków, Kopciuszka, Szare Piórko oraz O higienie zębów.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut.

Instruktor: Jowita Waszczyk